Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów!

Dofinansowania do Pomp Ciepła i Fotowoltaiki

Znajdziemy dla Ciebie najbardziej korzystne dofinansowanie i pomożemy we wszelkich formalnościach oraz w wypełnieniu całej papierlogii.

Pomożemy Ci pozyskać dofinansowanie do Fotowoltaiki i Pomp Ciepła.

Zapewniamy pełną obsługę w zakresie doradztwa w kwestii dofinansowań do instalacji fotowoltaicznej oraz Pomp Ciepła.

  • Kompleksowa obsługa

    Wybierając Solcity wybierasz firmę z wieloletnim doświadczeniem w pozyskiwaniu dotacji oraz montażu nie tylko fotowoltaiki, ale także magazynów energii, pomp ciepła, carportów oraz ogrzewania elektrycznego.

  • Pomagamy w uzyskaniu dotacji

    Dzięki profesjonalnej pomocy będziesz mieć większe szanse na pozytywne rozpatrzenie Twojego wniosku! Nasz doradca pomoże Ci ocenić, czy spełniasz warunki do otrzymania dotacji i dobierze najkorzystniejszy program dla Ciebie

Dofinansowania w 2024 r.

Nasi specjaliści znajdą najlepsze rozwiązanie wsparcia finansowego dla Twojej inwestycji, pomogą Ci pozyskać dofinansowanie i przeprowadzą przez wszystkie związane z tym formalności

Dotacje na Fotowoltaikę

Mój Prąd 6.0 - jeszcze nie wystartował

do 7 000 zł

Program ten oferuje dotacje, które pomogą w pokryciu części kosztów związanych z zakupem i instalacją nowej fotowoltaicznej instalacji o mocy od 2 do 10 kWp. Możesz otrzymać nawet do 7 000 zł dotacji na fotowoltaikę. Właściciele mikroinstalacji, którzy już skorzystali z dotacji w poprzednich edycjach, mają również szansę na dodatkowe wsparcie w wysokości 3 000 zł, pod warunkiem zmiany systemu opustów na net-billing.
Czyste powietrze

do 6 000 zł

Program o nazwie skupia się głównie na wspieraniu inwestycji związanych z wymianą źródeł ciepła oraz termomodernizacją domów. Jednakże, osoby dokonujące tych zmian mają także możliwość ubiegania się o dotację na fotowoltaikę. Dzięki temu programowi, można otrzymać nawet do 6 000 złotych wsparcia finansowego. Jeśli planujesz wymianę starego kotła na pompę ciepła, warto również rozważyć wykorzystanie darmowego źródła energii elektrycznej.

Dotacje na Pompy Ciepła

Czyste Powietrze

do 27 500 zł

Decydując się na pompę ciepła jako alternatywę dla starego i niewydajnego urządzenia grzewczego, możesz otrzymać dodatkowe wsparcie finansowe z programu "Czyste Powietrze". Możliwość otrzymania dofinansowania wynosi do 27 500 zł!.
Moje ciepło

do 7 000 zł

Dzięki programowi "Moje Ciepło" możesz skorzystać z dodatkowego wsparcia finansowego. Jest to dotacja, która może pokryć od 30% do 45% kosztów kwalifikowanych inwestycji. Jeśli zdecydujesz się na pompę ciepła, możesz otrzymać nawet 7 000 zł!
Mój Prąd 6.0 - jeszcze nie wystartował

do 19 400 zł

Program "Mój Prąd 6.0" został rozszerzony o wsparcie dla instalacji pomp ciepła, co stanowi dobrą wiadomość dla wszystkich właścicieli domów, niezależnie od ich wieku. Możesz otrzymać wsparcie finansowe w wysokości do 19 400 zł!

Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów!

Zadzwoń do nas, a nasz ekspert odpowie na kilka pytań i przekaże Ci potrzebne informacje na temat
pozyskania dofinansowania na fotowoltaikę

Zobacz nasze Opinie

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą firmy SolCity. Sprawdź opinie naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań aby wszystkie były pozytywne.

Napisz do nas

WYCENA INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ NA EMAIL
SZYBKI KONTAKT TELEFONICZNY
GODZINY PRACY
Poniedziałek - Piątek 8.00 - 18.00, Sobota: 8.00 - 15.00
Niedziela i święta: Zamknięte
LOKALIZACJA
Białystok Montaże realizujemy w całym woj. podlaskim.

Formularz kontaktowy