Obniż rachunki za prąd nawet o 90%!

Fotowoltaika dla Gospodarstwa Rolnego

Oferujemy kompleksową obsługę gospodarstw rolnych od montażu do monitoringu i serwisu instalacji fotowoltaicznych. Zmniejsz opłaty za energię elektryczną z SOLCITY i zacznij oszczędzać już dziś!

Korzyści Fotowoltaiki dla Rolnika

Oferowane przez nas elementy systemów fotowoltaicznych objęte są długoletnią gwarancją – nawet do 25 lat! Dla Ciebie oznacza to niezawodność działania bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Produkuj prąd w swoim gospodartwie rolnym bez niepotrzebnych awarii i przestojów.

Szybki zwrot z inwestycji, przekłada się na widoczne oszczędności na rachunku za prąd od pierwszych dni pracy instalacji.

Możliwość dofinansowania, istnieje wiele atrakcyjnych programów, które pomogą Ci w sfinansowaniu Twojej inwestycji.

Niezależność energetyczna, fotowoltaika zapewni bezpieczeństwo dostaw prądu i ciepła dla Twojego gospodarstwa.

Zdalne sterowanie, nasze instalacje pozwalają na sterowanie fotowoltaiką i serwis poprzez aplikację.

Postaw na doświadczonego wykonawcę z Twojego regionu.

Zapewniamy pełną obsługę w zakresie montażu, serwisu oraz doradztwa w kwestii dofinansowań i instalacji fotowoltaicznej oraz magazynów energii.

Pełne wsparcie w doborze i montażu fotowoltaiki dla gospodarstw rolnych.

W swojej działalności polegamy na pracownikach, którzy są sprawdzeni i godni zaufania. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom usługi o najwyższej jakości.

  • Kompleksowa obsługa gospodarstw

    Wybierając Solcity wybierasz firmę z wieloletnim doświadczeniem w montażu nie tylko fotowoltaiki, ale także magazynów energii i ogrzewania elektrycznego.

  • Oferujemy serwis instalacji

    Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów, świadczymy usługi serwisowe nie tylko dla naszych instalacji fotowoltaicznych, ale również dla tych wykonanych przez innych wykonawców

Fotowoltaika dopasowana do potrzeb Twojego Gospodarstwa

Z naszym wieloletnim doświadczeniem w instalacjach fotowoltaicznych, zapewniamy kompleksową obsługę klientów biznesowych - przed, w trakcie i po montażu. Skontaktuj się z nami o otrzymaj bezpłatną wycenę doboru i montażu fotowoltaiki.
Concept of a home energy storage system based on a lithium ion battery pack situated in a modern garage with  view on a vast landscape with solar power plant and wind turbine farm. 3d rendering.
Magazyn Energii
Dzięki magazynowi energii możesz wykorzystać energię ze swojej instalacji fotowoltaicznej i jeszcze bardziej obniżyć rachunki za energię elektryczną.
https://solcity.pl/wp-content/uploads/2023/07/1819e221ce0b3979ee1d8bd9f57e0752_95bfdabc0f3d96d80b552ce04175f499-1200x876-1.jpg
Fotowoltaika z Pompą Ciepła
Dzięki montażowi paneli fotowoltaicznych z pompą ciepła zwiększysz samowystarczalność swojej Firmy i obniżysz rachunki za prąd.
https://solcity.pl/wp-content/uploads/2023/04/Samochody-elektryczne-a-fotowoltaika-640x360.jpg
PV + EV
Fotowoltaika i samochód elektryczny - zrób zielony krok naprzód. "Tankuj" swoje auto darmowym prądem z instalacji fotowoltaicznej.

Poznaj wszystkie koszty Fotowoltaiki dla Rolników

Projektowanie instalacji, montaż i serwisowanie oferowanych przez nas paneli fotowoltaicznych dla gospodarstw rolnych,
to integralna część kompleksowej usługi.

Dofinansowania dla Rolników w 2023 r.

Nasi specjaliści znajdą najlepsze rozwiązanie wsparcia finansowego dla Twojej inwestycji, pomogą Ci pozyskać dofinansowanie i przeprowadzą przez wszystkie związane z tym formalności
Odliczenie Podatku Rolnego
Wszyscy rolnicy mogą skorzystać z tzw. ulgi inwestycyjnej. Pozwala ona na odliczenie od podatku rolnego m.in. wydatków związanych z zakupem instalacji fotowoltaicznej lub pompy ciepła..
Program Agroenergia
Celem programu jest zwiększenie produkcji energii ze źródeł odnawialnych w sektorze rolniczym. Dofinansowanie dla gospodarstw rolnych do 20% kosztów kwalifikowanych do instalacji fotowoltaicznej lub pompy ciepła.
Energia dla Wsi
Program pozwala na pozyskanie pożyczki do 100% kosztów kwalifikowanych, na warunkach preferencyjnych lub rynkowych. Wnioskujący o dotacje może ubiegać się o dopłatę o maksymalnej wartości 20 mln zł.

Pomożemy Ci pozyskać dofinansowanie do Fotowoltaiki!

Zadzwoń do nas, a nasz ekspert odpowie na kilka pytań i przekaże Ci potrzebne informacje na temat
pozyskania dofinansowania na fotowoltaikę

Zobacz nasze Opinie

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą firmy SolCity. Sprawdź opinie naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań aby wszystkie były pozytywne.

Fotowoltaika dla rolnika – postaw na oszczędność i wydajność z Solcity!

Zainteresowanie instalacjami fotowoltaicznymi wciąż jest bardzo duże. Pozyskiwanie energii elektrycznej ze słońca jest doceniane przede wszystkim wszędzie tam, gdzie zużycie prądu jest spore. Energia wytwarzana przez instalację fotowoltaiczną to tania i wydajna alternatywa dla poboru prądu z sieci, która w dodatku jest ekologiczna. Zasilanie prywatnych gospodarstw domowych, a także nieruchomości firmowych fotowoltaiką jest już dziś właściwie pewną normą i oczywistością. Fotowoltaika dla rolnika to kolejny segment, który rozwija się dynamicznie. Zużycie prądu w gospodarstwie rolnym jest tym większe, im bardziej jest ono nowoczesne. Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak zmniejszyć wydatki na prąd w gospodarstwie i nie tracić przy tym na jego wydajności, przejdź na zasilanie panelami fotowoltaicznymi. W Solcity możesz liczyć na kompleksową obsługę gospodarstw rolnych: od doradztwa, przez montaż, po monitoring i serwis instalacji fotowoltaicznych.


Fotowoltaika dla rolników – poznaj najważniejsze korzyści

Fotowoltaika dla rolników od Solcity to mnóstwo korzyści. Na wszystkie elementy systemów fotowoltaicznych udzielamy wieloletniej gwarancji, nawet do 25 lat. Montujesz raz, a korzyściami cieszysz się przez cały czas użytkowania. Fotowoltaika Białystok Solcity to przede wszystkim szybki zwrot z inwestycji, który przekłada się na oszczędności już od pierwszych dni funkcjonowania instalacji. Dzięki instalacji fotowoltaicznej uniezależniasz się również od prądu z sieci, bo w razie awarii masz możliwość zasilania z własnego magazynu energii. Masz również pełną kontrolę nad pracą instalacji, dzięki możliwości podglądu na nią i sterowania nią z poziomu aplikacji. Tą drogą możliwy jest również serwis. Decydując się na wyposażenie swojego gospodarstwa rolnego w instalację fotowoltaiczną, możesz liczyć na dofinansowanie z jednego z korzystnych programów. Pomożemy Ci w tym.


Fotowoltaika dla rolnictwa – wybierz doświadczonego wykonawcę

Aby fotowoltaika dla rolnictwa była w pełni wydajna, bardzo istotne są dwie kwestie. To wybór instalacji dobrej jakości, a także jej poprawny montaż. Zdaj się na naszą wiedzę i doświadczenie! W Solcity możesz liczyć na kompleksową, fachową usługę w zakresie doradztwa (również w kwestii dofinansowań), montażu instalacji fotowoltaicznej i magazynu energii, a także serwisu. Nasz zespół to wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem. Skontaktuj się z nami już dziś i zrób krok w stronę lepszej przyszłości gospodarstwa.


Napisz do nas

WYCENA INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ NA EMAIL
SZYBKI KONTAKT TELEFONICZNY
GODZINY PRACY
Poniedziałek - Piątek 8.00 - 18.00, Sobota: 8.00 - 15.00
Niedziela i święta: Zamknięte
LOKALIZACJA
Białystok Montaże realizujemy w całym woj. podlaskim.

Formularz kontaktowy