fbpx
 
https://solcity.pl/wp-content/uploads/2019/12/rec_cmyk-640x244.jpg

Moduły fotowoltaiczne REC

Moduły klasy PREMIUIM

Firma REC została założona w Norwegii w 1996 roku i od tego czasu przeszła długą drogę; od ręcznie wykonanego pierwszego wafla krzemowego po produkcję 26 milionów paneli w swojej historii na koniec 2016 r., REC skupił się na zrównoważonej produkcji produktów z czystej energii, zaczynając od bycia pionierem w branży energii słonecznej, do światowego lidera.

REC zajmuje 1 miejsce wśród producentów pod względem reklamacji modułów. Oficjalne dane wskazują na najniższy odsetek modułów wracających do fabryki z powodu wad fabrycznych wynoszącym 0,0001%

rec alpha bialystok

REC ALPHA SERIES

Moduł premium w technologi HJT

To jest REC Alpha, najpotężniejszy na świecie 60-ogniwowy panel słoneczny, umożliwiający pełne wykorzystanie energii słonecznej. Dzięki mocy  do 380 Wp i imponującej mocy 217 W / m² REC Alpha zapewnia ponad 20% więcej mocy, co czyni go panelem preferowanym dla właścicieli dachów, którzy szukają tego, co najlepsze. Jak REC to robi i co to oznacza dla Ciebie?

N-Peak Seria

Moduł klasy PREMIUM

Seria REC N-Peak to najwyższej jakości moduły monokrystaliczne typu N, wykorzystujące sprawdzoną technologię ogniw połówkowych. Co to znaczy? Wysoka wydajność, wysoka moc i wysoka jakość.

https://solcity.pl/wp-content/uploads/2019/12/rec-n-peak-bialystok-640x427.jpg
moduły fotowoltaiczne full black bialystok

REC FULL BLACK

Moduł premium Full Black N-Series

Panele REC N-Peak są standardowo wyposażone w półcięte ogniwa monokrystaliczne w kolorze czarnym i czarną ramkę. Ponadto oferujemy w pełni czarny wariant z czarną podkładką (czarny), dzięki czemu możesz wybrać preferowany wygląd, aby uzyskać idealne połączenie wysokiej mocy i estetyki.

TwinPeak 2 Seria

Moduł klasy PREMIUM

Oparty na wielokrotnie nagradzanej technologii REC TwinPeak, panele REC TwinPeak 2 Mono zapewniają zwiększoną wydajność w portfolio REC. Bazując na wieloletnim doświadczeniu REC z technologią połówkowych ogniw, seria REC TwinPeak 2 Mono wykorzystuje ogniwa PERC monokrystaliczne typu p, oferując jeszcze większą wydajność i moc, dzięki czemu ta seria nadaje się do wszystkich zastosowań i rozmiarów systemów, w dowolnym miejscu na świecie!

moduł rec twin peak 2

Dlaczego warto wybrać moduły REC

Moduły REC to nie tylko wykonanie PREMIUM ale również doskonała obsługa posprzedażowa
1
Ile wynosi gwarancja na moduły REC ?

REC dba o swoich klientów. Oferuje 20 lat gwarancji na wady fabryczne z opcją przedłużenia na 25 lat. Gwarancja na moc to 25 lat w standardzie. Przedłużyć gwarancję można tylko poprzez oficjalnego instalatora firmy REC.

2
Jaką wytrzymałość na obciążenia śnieżne mają moduły REC ?

Największą do 7000 Pa. W zależności od sposobu montażu, możemy uzyskać wartości od 5400 Pa do 7000 Pa. Są to największe wartości wśród producentów.

3
Czy moduły REC są odporne na zacienienia?

Tak, dzięki zastosowaniu ogniw połówkowych, moduł podzielony jest na 2 części, dzięki czemu straty związane z zacienieniem są redukowane do minimum.

3
Czy moduły REC to produkt PREMIUM ?

Zdecydowanie TAK. Doskonała jakość wykonania, potwierdzona kontrolą jakości na każdym etapie w miejscu produkcji, ponieważ wszystkie elementy do modułów REC są produkowane w jednym miejscu, w głównej fabryce w Singapurze. REC zajmuje 1 miejsce pod względem odsetek modułów z defektem.

Dzięki temu otrzymujemy 25 * lat gwarancji, bardzo mocny moduł zrobiony z najczystszych wafli krzemowych.

*przy montażu przez firmę uprawnioną , czyli np. Solcity