https://solcity.pl/wp-content/uploads/2019/12/rec_cmyk-640x244.jpg

Moduły fotowoltaiczne REC

Moduły klasy PREMIUIM

Firma REC została założona w Norwegii w 1996 roku i od tego czasu przeszła długą drogę; od ręcznie wykonanego pierwszego wafla krzemowego po produkcję 26 milionów paneli w swojej historii na koniec 2016 r., REC skupił się na zrównoważonej produkcji produktów z czystej energii, zaczynając od bycia pionierem w branży energii słonecznej, do światowego lidera.

REC zajmuje 1 miejsce wśród producentów pod względem reklamacji modułów. Oficjalne dane wskazują na najniższy odsetek modułów wracających do fabryki z powodu wad fabrycznych wynoszącym 0,0001%

Jako jedyni na Podlasiu, posiadamy autoryzację firmy REC na montaż modułów oraz przedłużanie gwarancji do 25 lat. Certyfikat REC Solar Proffesional

rec bialystok

rec gwarancja pro trust

rec alpha bialystok

REC ALPHA SERIES

Moduł premium w technologi HJT

To jest REC Alpha, najpotężniejszy na świecie 60-ogniwowy panel słoneczny, umożliwiający pełne wykorzystanie energii słonecznej. Dzięki mocy  do 380 Wp i imponującej mocy 217 W / m² REC Alpha zapewnia ponad 20% więcej mocy, co czyni go panelem preferowanym dla właścicieli dachów, którzy szukają tego, co najlepsze. Jak REC to robi i co to oznacza dla Ciebie?

N-Peak Seria

Moduł klasy PREMIUM

Seria REC N-Peak to najwyższej jakości moduły monokrystaliczne typu N, wykorzystujące sprawdzoną technologię ogniw połówkowych. Co to znaczy? Wysoka wydajność, wysoka moc i wysoka jakość.

https://solcity.pl/wp-content/uploads/2019/12/rec-n-peak-bialystok-640x427.jpg
moduły fotowoltaiczne full black bialystok

REC FULL BLACK

Moduł premium Full Black N-Series

Panele REC N-Peak są standardowo wyposażone w półcięte ogniwa monokrystaliczne w kolorze czarnym i czarną ramkę. Ponadto oferujemy w pełni czarny wariant z czarną podkładką (czarny), dzięki czemu możesz wybrać preferowany wygląd, aby uzyskać idealne połączenie wysokiej mocy i estetyki.

TwinPeak 2 Seria

Moduł klasy PREMIUM

Oparty na wielokrotnie nagradzanej technologii REC TwinPeak, panele REC TwinPeak 2 Mono zapewniają zwiększoną wydajność w portfolio REC. Bazując na wieloletnim doświadczeniu REC z technologią połówkowych ogniw, seria REC TwinPeak 2 Mono wykorzystuje ogniwa PERC monokrystaliczne typu p, oferując jeszcze większą wydajność i moc, dzięki czemu ta seria nadaje się do wszystkich zastosowań i rozmiarów systemów, w dowolnym miejscu na świecie!

moduł rec twin peak 2

Dlaczego warto wybrać moduły REC?

1
Ile wynosi gwarancja na moduły REC ?

REC dba o swoich klientów. Oferuje 20 lat gwarancji na wady fabryczne z opcją przedłużenia na 25 lat. Gwarancja na moc to 25 lat w standardzie. Przedłużyć gwarancję można tylko poprzez oficjalnego instalatora firmy REC.

2
Jaką wytrzymałość na obciążenia śnieżne mają moduły REC ?

Największą do 7000 Pa. W zależności od sposobu montażu, możemy uzyskać wartości od 5400 Pa do 7000 Pa. Są to największe wartości wśród producentów.

3
Czy moduły REC są odporne na zacienienia?

Tak, dzięki zastosowaniu ogniw połówkowych, moduł podzielony jest na 2 części, dzięki czemu straty związane z zacienieniem są redukowane do minimum.

4
Czy moduły REC to produkt PREMIUM ?

Zdecydowanie TAK. Doskonała jakość wykonania, potwierdzona kontrolą jakości na każdym etapie w miejscu produkcji, ponieważ wszystkie elementy do modułów REC są produkowane w jednym miejscu, w głównej fabryce w Singapurze. REC zajmuje 1 miejsce pod względem odsetek modułów z defektem.

Dzięki temu otrzymujemy 25 * lat gwarancji, bardzo mocny moduł zrobiony z najczystszych wafli krzemowych.

*przy montażu przez firmę uprawnioną , czyli np. Solcity