Solcity Instalator fotowoltaiki na Podlasiu

Partner REC oraz Solaredge

Nasza firma jest zawsze najbliżej potrzeb Klienta i dlatego nie ogranicza się jedynie do sprzedaży nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, ale również oferuje: wyceny materiałowe, niezbędne doradztwo techniczne, pomoc w uzyskaniu dofinansowania oraz przyłącza do PGE
Obsługujemy inwestorów na obszarze województwa Podlaskiego
Nasza oferta skierowana jest do osób ceniących jakość wykonania usługi.

Oferowane przez nas usługi:

Instalacje fotowoltaiczne
Ogrzewanie elektryczne
Agregaty prądotwórcze
Smart Home Fibaro

Śledź nas w mediach społecznościowych

Bezpłatna wycena

OPINIE KLIENTÓW

Pełen profesionalizm , oparty wiedzą techniczną z dziedziny fotowoltaiki doradztwo odnośnie tego czego oczekuje klient opanowane perfekcyjnie gorąco polecam !!!!

Krzysztof K.
Grabówka, Białystok

Polecam Firma godna zaufania, pełen profesjonalizm.

Henryk Z.
Dojlidy Górne, Białystok

Solidna firma godna polecenia, wszystko szybko i sprawnie!

Daniel
Gródek

Jak wygląda cały proces instalacji od samego początku ? 4 kroki do własnej instalacji:

Darmowa konsultacja
Możesz skorzystać z formularza kontaktowego, zostawić nr telefonu i adres email. Oddzwonimy do Ciebie w ciągu 48h i omówimy dalsze kroki. Możesz również zadzwonić do nas i porozmawiać z naszym Ekspertem. Tel: 660906906
Spotkanie z ekspertem
Następnie spotykamy się u Ciebie aby poznać Twoje potrzeby i oczekiwania. Sprawdzamy np. jakie jest zapotrzebowanie na energię elektryczną w gospodarstwie domowym, gdzie będzie odpowiednie miejsce montażu.
Wycena instalacji
Na tym etapie przedstawiamy kompletną ofertę zawierającą szczegółowe informacje na temat zaprojektowanego systemu fotowoltaicznego oraz kosztów instalacji. Istnieje również możliwość uzyskania wyceny bez spotkania z ekspertem.
Montaż i uruchomienie
Certyfikowana ekipa montuje instalację. W czasie montażu zwracamy uwagę na szczegóły, aby system fotowoltaiczny był nie tylko wydajny, ale także estetyczny i harmonijny z otoczeniem.

SKORZYSTAJ Z DOFINANSOWANIA NA FOTOWOLTAIKĘ

Nasz ekspert przedstawi Ci aktualne programy dofinansowań i pomoże uzyskać dopłaty.

Mój Prąd 5.0
Dofinansowanie dla instalacji fotowoltaicznej o mocy od 2 do 10 kW.
Trwa oczekiwanie na start naboru.
Ulga Termomodernizacyjna
Możesz odliczyć od podatku dochodowego nawet 100% wydatków poniesionych na instalację PV, jednak kwota nie może być wyższa niż 53 000 zł.

Z czego składa się instalacja fotowoltaiczna

https://solcity.pl/wp-content/uploads/2020/09/01-000523_01-000523_REC_N-Peak_REC330NP-330_Wp_BFR_01-640x640.jpg

Moduły fotowoltaiczne

W portfolio firmy Solcity znajdziesz moduły Jinko, Ja Solar, REC o mocach 410W – 470 W. Posiadamy moduły w technologi N, Full Black oraz te przeznaczone na instalacje przemysłowe ( > 470 W ) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą modułów fotowoltaicznych REC   których to jesteśmy certyfikowanym instalatorem. REC to doskonała jakość na długie lata, zwiększona wytrzymałość i renomowany producent.

https://solcity.pl/wp-content/uploads/2020/09/Inwerter-solaredge-640x640.jpg

Falowniki

Jesteśmy firmą instalatorską z certyfikacją firmy Solaredge. Polecamy inwertery SolarEdge, które charakteryzują się najwyższą sprawnością, niezastąpionymi funkcjami bezpieczeństwa oraz długą gwarancją. Solaredge oferuje funkcje SafeDC oraz AFCI (Arc Fault Circuit Interrupter) w swoich falownikach. W ofercie posiadamy również inne marki. O szczegóły pytaj naszego Eksperta.

konstrukcja novotegra

Konstrukcje montażowe i zabezpieczenia

Montaż realizujemy na konstrukcjach  wykonanych z aluminium i stali nierdzewnej. Dobieramy konstrukcję na wszystkie pokrycia dachowe czy montaż na gruncie. Instalacje zabezpieczamy przed działaniem wyładowań atmosferycznych oraz wykonujemy połączenia wyrównawcze / uziemienie.

Jak działa fotowoltaika?

PANELE FOTOWOLTAICZNE
Panele fotowoltaiczne przetwarzają energię słoneczną w prąd stały.
INWERTER
Inwerter przemienia prąd stały na prąd zmienny, czyli taki jaki jest w gniazdku elektrycznym w domu.
DOM
Energią wytworzoną ze słońca zasilane są w pierwszej kolejności wszystkie urządzenia w domu, natomiast nadwyżka przekierowywana jest do sieci. Proces ten zachodzi automatycznie.
LICZNIK
Energia niewykorzystana trafia do sieci, co zostaje odnotowane na liczniku dwukierunkowym. Energię niewykorzystaną odsprzedajemy po cenie z giełdy tzw. RCEm.
SIEĆ
Gdy nasza słoneczna elektrownia nie wytwarza odpowiedniej ilości prądu, pobieramy ją z sieci. Proces ten zachodzi automatycznie.
ROZLICZENIE
Gratulacje. Zaoszczędziłeś niezłą sumę. Ile to będzie tysięcy, to już zależy od wielkości instalacji.