/widgets.js";var sz=d.getElementsByTagName(s)[0];sz.parentNode.insertBefore(z,sz)}(document,"script","zb-embed-code"));

 

Innowacyjne ogrzewanie podłogowe oraz sufitowe

 

 

System ogrzewania Red Snake możemy zastosować jako podstawowe ogrzewanie oraz jako ogrzewanie dodatkowe w każdym rodzaju budynków. Nie istnieją praktycznie żadne ograniczenia co do podłoża:

  • Parkiet
  • Laminat
  • Płyty gipsowo – kartonowe (regips)
  • Płytki ceramiczne
  • Dywan
  • Płyta wiórowa

Folia grzewcza może być zainstalowana nie tylko na podłodze, ale także na suficie i ścianach, co świadczy o uniwersalności tego produktu. Nasze systemy folii grzewczej montowane są w nowych domach jak również w domach remontowanych, mieszkaniach.

Jak działa folia grzewcza?

Pod wpływem energii elektrycznej , która przepływa przez włókna węglowe w folii wytwarza się ciepło. Nagrzanie folii trwa ok. 2 min.

Folia podłogowa nagrzewa się do 40 stopni C, a sufitowa do 60 stopni C

 

Sterowanie odbywa się poprzez sterowniki Wifi lub system smart home ( opcja )

 

Co to są folie Red Snake ?

Jest to  cienka folia, tylko 0,4 mm grubości.  Elementem grzejnym folii Red Snake jest mata karbonowa, której jednorodna struktura grzeje całą swoją powierzchnią. Całość pokryta jest kilkoma warstwami tworzyw sztucznych, co zapobiega dostawaniu się wilgoci, a elektrody miedziane nie ulegają utlenianiu. Nie występuje żadne spalanie, a co za tym idzie, nie istnieje zagrożenie zatrucia dwutlenkiem węgla, pożaru, czy eksplozji. System grzewczy Red Snake, dzięki zastosowaniu efektu  podczerwieni, przy ogrzewaniu sufitowym nie powoduje unoszenia się kurzu, nie wydziela żadnych dźwięków czy wibracji – działanie ogrzewania podczerwienią jest ciche i czyste. Konstrukcja ogrzewania podczerwienią Red Snake, sprawia iż jest to system bezobsługowy, bez potrzeby konserwacji i serwisów.
Brak elementów ruchomych zapewnia wieloletnią żywotność tego systemu. Dzięki zasto­so­waniu tkaniny z włókna karbo­nowego zwiększa sie trwałość produktu 3 krotnie (więcej niż 30 lat) oraz wyklucza miejscowe przegr­zanie powierzchni. Folia Red Snake jest opaten­towaną tech­no­logią, jej właści­wości i cechy znacznie prze­wy­ższają alter­na­tywne formy ogrzewania.
Podsta­wowym wyznacz­nikiem jakości oraz bezpiec­ze­ństwa ogrze­wania jest 25 letnia gwarancja oraz pozytywnie zakończone testy wytrzymałościowe i jakościowe.

Koszt ogrzewania foliami grzewczymi Red Snake.

Ogrzewanie na podczerwień jest ekonomiczne bardziej korzystne niż inne alternatywne formy ogrzewania. W porównaniu do konwencjonalnych grzejników elektrycznych, możemy osiągnąć oszczędności ekonomiczne do 40%. Nie ma strat ciepła związanych z przesyłem medium grzewczego. Koszty serwisu i konserwacji są praktycznie zerowe. Oczywiście mieszkanie czy dom powinno być właściwie zaizolowane cieplnie, by nie było strat ciepła przez przegrody i występowania mostków cieplnych. 

Fotowoltaika + folie grzewcze = idealne zerokosztowe ogrzewanie

Bez fotowoltaiki koszt ogrzewania foliami wylicza się indywidualnie. Wpływ na to ma wielkość domu, jego ocieplenie, stan okien i drzwi.

Skontaktuj się z nami, dział techniczny przygotuje profesjonalny projekt oraz wycenę. Kontakt

 

Darmowe ogrzewanie w 3 krokach:

 

Darmowa energia ze słońca pokryje zapotrzebowanie folii
Dzięki systemowi rozliczeń, możemy nadwyżki z okresu letniego przechowywać w sieci
80 % energii przechowywanej należy do nas