Moduły fotowoltaiczne REC N-PEAK 325 W.

30 grudnia 20190

REC N-Peak

Seria REC N-PEAK  to najwyższej jakości moduły monokrystaliczne typu N, wykorzystujące sprawdzoną technologię ogniw połówkowych REC. Co to znaczy? Wysoka wydajność, wysoka moc i wysoka jakość.

 

Panele fotowoltaiczne REC

Seria REC N-Peak wykorzystuje najbardziej wydajną technologię ogniw w branży, przechwytując więcej światła słonecznego, zapewniając w ten sposób większą moc. Panel cechuje się innowacyjnym układem komórek REC „Twin”, w którym panel jest podzielony na dwie bliźniacze sekcje, umożliwiając również ciągłą produkcję energii, nawet przy częściowym zaciemnieniu.

 

Brak efektu LID:

Utrata zdolności wytwarzania energii, której doświadcza standardowy panel słoneczny przy pierwszym wystawieniu na działanie światła, jest znana jako degradacja indukowana światłem (LID). Jest to wynik połączenia boru i tlenu w komórce co powoduje stały spadek maksymalnej mocy standardowego panelu. Jednak nie w przypadku serii REC N-Peak!

Technologia typu n w komórkach REC N-Peak zapobiega mieszaniu się tych dwóch elementów na dowolnym poziomie, tym samym całkowicie zapobiegając występowaniu LID. Tak więc moc panelu pozostaje taka sama, jak w momencie opuszczenia fabryki REC – co oznacza, że ​​zawsze otrzymujesz dokładnie te poziomy mocy, za które zapłaciłeś.

 

SUPER-MOCNY PROJEKT RAMY:

Seria REC N-Peak ma dodatkowe belki podtrzymujące z tyłu panelu, co znacznie zwiększa jego wytrzymałość i trwałość oraz pozwala na obciążenie do 7000 Pa – znacznie przekraczając 5400 oferowanych przez konwencjonalne panele. Ta dodatkowa siła umożliwia osiągnięcie znacznie wyższych uzysków energii. W połączeniu z ramą o wysokości 30 mm, ta konstrukcja ramy zapewnia elastyczne opcje instalacji, co ułatwia pokonywanie każdej przeszkody podczas projektowania systemu.

 

Black i Full Black

Panele REC N-Peak są standardowo wyposażone w połówkowe ogniwa monokrystaliczne w kolorze czarnym i czarną ramkę. Ponadto oferujemy w pełni czarny wariant z czarną podkładką (Full Black), dzięki czemu możesz wybrać preferowany wygląd, aby uzyskać idealne połączenie wysokiej mocy i estetyki.

 

Gwarancja REC

Wszystkie zalety serii REC N-Peak łączą się, aby zagwarantować klientom wysoką moc wyjściową przez gwarantowany okres użytkowania. Seria REC N-Peak objęta jest najlepszą gwarancją REC:

25-LETNIA GWARANCJA LINIOWA Z GWARANTOWANĄ 0,5 % ROCZNĄ DEGRADACJĄ

REC Zapewnia, że ​​Twoje panele słoneczne REC działają dokładnie tak, jak powinny – co roku przez 25 lat. Przy 0,5% uzasadnionej rocznej degradacji, Twój panel REC N-Peak będzie nadal wytwarzał co najmniej 86% swojej mocy na tabliczce znamionowej w 25-tym roku pracy – najwyższy z wszystkich paneli REC.

NOWY! 25 LAT GWARANCJI NA PRODUKT

REC obiecuje, że wykonanie i materiały samych paneli zachowają najwyższą jakość przez 25 lat.

REC SOLAR PROFESSIONAL POLSKA

Uzyskaj dodatkowe pięć lat na 20-letnią gwarancję produktu, instalując panele REC przez  certyfikowanego instalatora REC Solar Professional 

 

Moduły fotowoltaiczne REC N-PEAK 325 W. Moduły fotowoltaiczne REC N-PEAK 325 W.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *