Instalacje fotowoltaiczne z montażem!

Fotowoltaika Podlasie

Zajmujemy się montażem instalacji fotowoltaicznych dla domu, firmy i rolnika, magazynów energii, ogrzewania elektrycznego i pomp ciepła. Nasza firma zlokalizowana jest w Białymstoku, ale instalacje fotowoltaiczne wykonujemy w całym województwie podlaskim.

Fotowoltaika podlaskie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą montażu instalacji fotowoltaicznej.
fotowoltaika dla domu
Wykonujemy montaże instalacji fotowoltaicznych dla domów jednorodzinnych od 1 kWp do 50 kWp. Posiadamy ogromne doświadczenie w montażu na blachodachówce, dachówce oraz na gruncie.
Fotowoltaika dla firm w Białymstoku
Oferujemy instalacje fotowoltaiczne dla firm. Posiadamy w portfolio instalacje dla małych biur jak i dla zakładów produkcyjnych, stolarni, mechaniki pojazdowej, gastronomii. Instalacje dla firm z magazynem energii oraz bez.
Instalacja fotowoltaiczna dla rolnika w województwie podlaskim
Posiadamy doświadczenie w instalacjach fotowoltaicznych dla rolników. Wykonywaliśmy instalacje dla małych gospodarstw jak i dla dużych zakładów.
Czy warto kupić magazyn energii?
Posiadamy w ofercie magazyny energii. Magazyn energii dla domu, dla firmy i dla rolnika. Z opcją zasilania awaryjnego oraz bez. Magazyny energii LiFePO4

Zadzwoń do nas

GODZINY PRACY
Pon-Pt: 8-18
Sb: 8-15
OBSŁUGIWANY OBSZAR
woj. podlaskie

Zadzwoń do nas

GODZINY PRACY
Poniedziałek-Piątek: 8-18 Sobota: 8-15
Niedziela: Nieczynne
OBSŁUGIWANY OBSZAR
woj. podlaskie

Fotowoltaika Podlasie – wybierz pewną jakość i niezawodność

Instalacje fotowoltaiczne niezmiennie zyskują na popularności. Nie ma w tym nic dziwnego, bo to rozwiązanie, które ma mnóstwo zalet. Pozyskiwanie energii ze słońca, którą można następnie wykorzystać do zasilania gniazdek elektrycznych w całym domu, to ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie. Docelowo można obniżyć rachunki za energię elektryczną nawet do 90%. Dodatkowo, jeśli chcesz gromadzić nadwyżki wyprodukowanej energii elektrycznej, a nie przesyłać ją do sieci, możesz zaopatrzyć się w magazyn energii. Takie rozwiązanie daje pełną niezależność przede wszystkim wówczas, gdy nastąpi przerwa w dostawie prądu.

Aby jednak cieszyć się dobrą wydajnością i pełną funkcjonalnością instalacji fotowoltaicznej, trzeba wybrać panele doskonałej jakości. Nie bez znaczenia pozostaje również sposób ich montażu, który przekłada się nie tylko na wydajność, ale przede wszystkim na bezpieczeństwo użytkowania sieci.

Fotowoltaika na Podlasiu instalowana przez Solcity to wybór, którego nie pożałujesz. W instalacje fotowoltaiczne i magazyny energii zaopatrujemy osoby prywatne, firmy oraz gospodarstwa rolne.

Fotowoltaika podlaskie – usługi Solcity to doskonały wybór pod każdym względem

Fotowoltaika w województwie podlaskim oferowana przez Solcity to moduły premium marki REC, znanej z najniższego odsetka reklamacji modułów. Doświadczenie i wiedza naszych fachowców w połączeniu z produktami wysokiej klasy to zestawienie, które owocuje bezawaryjnym i maksymalnie wydajnym działaniem instalacji przez wiele lat. Co więcej: mamy autoryzację REC na wydłużanie gwarancji na panele aż do 25 lat. Dołącz do grona zadowolonych klientów i ciesz się czystą energią, której nadwyżki możesz przechowywać w magazynie energii. Same korzyści! Jeśli fotowoltaika w Białymstoku, to od Solcity!

Solcity: fotowoltaika Podlasie również dla samochodów!

Nasza fotowoltaika na Podlasiu to nie tylko panele fotowoltaiczne zasilające budynki w energię elektryczną. Świadczymy również usługi montażu carportów, czyli stanowisk do ładowania samochodów elektrycznych. W zależności od potrzeby instalujemy carport jednostanowiskowy lub dwustanowiskowy. Jesteśmy również otwarci na wykonanie instalacji dopasowanej do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Fotowoltaika podlaskie – umów się na audyt i wycenę już dziś

Fotowoltaika Solcity w woj. podlaskim to doskonały wybór niezależnie od tego, jak dużą powierzchnię trzeba zasilić panelami. Możesz liczyć na naszą pomoc na każdym etapie: od audytu, wyceny i przedstawienia oferty po opiekę poinstalacyjną i serwisową. Świadczymy również usługi serwisu instalacji założonych przez innych wykonawców. Skontaktuj się z nami już teraz i poznaj swoje możliwości w zakresie montażu i dofinansowania do niego!

Fotowoltaika Zambrów | Fotowoltaika Suwałki | Fotowoltaika Łomża | Fotowoltaika Grajewo | Fotowoltaika Augustów | Fotowoltaika Sokółka | Fotowoltaika Siemiatycze | Fotowoltaika Bielsk Podlaski | Fotowoltaika Hajnówka | Fotowoltaika Kolno | Domowe magazyny energii

Napisz do nas

WYCENA INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ NA EMAIL
SZYBKI KONTAKT TELEFONICZNY
SERWIS INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ
GODZINY PRACY
Poniedziałek - Piątek 8.00 - 18.00, Sobota: 8.00 - 15.00
Niedziela i święta: Zamknięte
LOKALIZACJA
Białystok Montaże realizujemy w całym woj. podlaskim.

Wycena instalacji: