Solarede Home – kompleksowe rozwiązanie dla Twojego domu

30 września 2023

Solarede Home

Kompleksowe rozwiązanie dla Twojego domu wprowadza nową definicję domowej inteligentnej energii. Jeden falownik dla całego ekosystemu.

Solaredge wykracza poza produkcję energii słonecznej, automatycznie magazynując, przekazując i zarządzając wytworzoną energią elektryczną w całym domu, w dzień i w nocy. System fotowoltaiczny SolarEdge Home wykonuje całą ciężką pracę za Ciebie – wie, kiedy i ile energii należy zmagazynować w magazynie energii, jak najlepiej zbilansować obciążenia energetyczne w domu, aby uzyskać maksymalne oszczędności, w jak najbardziej ekonomiczny sposób naładować Twój samochód elektryczny i jak upewnić się, że zasilanie jest zawsze włączone. Tak więc z SolarEdge Home, nie tylko wytwarzasz więcej energii słonecznej, ale także więcej jej zużywasz bez udziału sieci operatora.

 

 • ZMNIEJSZ SWOJE RACHUNKI ZA PRĄD
  Produkuj maksymalną możliwą ilość energii słonecznej i optymalizuj zużycie energii przez całą dobę, aby zwiększyć oszczędności.

 

 • KORZYSTAJ Z NIEPRZERWANEGO ZASILANIA
  Magazynuj energię słoneczną i używaj jej do zasilania domu w nocy, kiedy słońce zachodzi. Zadbaj o to, by Twoje urządzenia działały dłużej podczas przerw w dostawie energii elektrycznej.

 

 • CIESZ SIĘ SPOKOJEM DUCHA
  Uzyskaj stabilną energię, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz, wspartą najdłuższą gwarancją na
  produkty w branży zapewnioną przez globalnego lidera w branży inteligentnych technologii energetycznych.

 

 • PRZEJMIJ KONTROLĘ
  Przeglądaj i zarządzaj produkcją oraz zużyciem energii za pomocą jednej, łatwej w użyciu aplikacji i ciesz się bezproblemową obsługą wszystkich komponentów systemu.

 

Wykorzystaj cały potencjał swojej instalacji fotowoltaicznej

Solaredge broszura