Najniższe ceny Fotowoltaiki z montażem!

Instalacja fotowoltaiczna dla Twojej firmy

Fotowoltaika pozwoli Ci obniżyć rachunki w Twojej Firmie, a korzystne dofinansowania pomogą w zmniejszeniu kosztów wykonania montażu instalacji oraz eksploatacji paneli słonecznych.

Korzyści Fotowoltaiki dla Firm

Dzięki dotacjom rządowym, fotowoltaika dla firm jest wyjątkowo korzystną inwestycją. Stanowi realny sposób na zaoszczędzenie funduszy, które można później przeznaczyć na dalszy rozwój i utrzymanie Twojego przedsiębiorstwa.

Szybki zwrot z inwestycji, przekłada się na widoczne oszczędności na rachunku za prąd od pierwszych dni pracy instalacji.

Możliwość dofinansowania, istnieje wiele atrakcyjnych programów, które pomogą Ci w sfinansowaniu Twojej inwestycji.

Niezależność energetyczna, fotowoltaika zapewni bezpieczeństwo dostaw prądu i ciepła dla Twojej Firmy.

Zdalne sterowanie, nasze instalacje pozwalają na sterowanie fotowoltaiką w Twojej firmie poprzez aplikację.

Postaw na doświadczonego wykonawcę z Twojego regionu.

Zapewniamy pełną obsługę w zakresie montażu, serwisu oraz doradztwa w kwestii dofinansowań i instalacji fotowoltaicznej oraz magazynów energii.

Jesteśmy certyfikowanymi montażystami Paneli Fotowoltaicznych na Podlasiu.

W swojej działalności polegamy na pracownikach, którzy są sprawdzeni i godni zaufania. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom usługi o najwyższej jakości.

  • Kompleksowa obsługa

    Wybierając Solcity wybierasz firmę z wieloletnim doświadczeniem w montażu nie tylko fotowoltaiki, ale także magazynów energii i ogrzewania elektrycznego.

  • Oferujemy serwis instalacji

    Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów, świadczymy usługi serwisowe nie tylko dla naszych instalacji fotowoltaicznych, ale również dla tych wykonanych przez innych wykonawców

Fotowoltaika dopasowana do potrzeb Twojej Firmy

Z naszym wieloletnim doświadczeniem w instalacjach fotowoltaicznych, zapewniamy kompleksową obsługę klientów biznesowych - przed, w trakcie i po montażu. Skontaktuj się z nami o otrzymaj bezpłatną wycenę doboru i montażu fotowoltaiki.
Concept of a home energy storage system based on a lithium ion battery pack situated in a modern garage with  view on a vast landscape with solar power plant and wind turbine farm. 3d rendering.
Mikroinstalacja do 50 kWp
Specjalizujemy się w obszarze mikroinstalacji dla firm, zapewniając profesjonalne usługi związane z projektowaniem, uzyskaniem dotacji i montażem takich instalacji.
https://solcity.pl/wp-content/uploads/2023/07/dla-rolnikaa.jpg
Fotowoltaika dla Rolnika
Odpowiednio dobrana moc fotowoltaika dla gospodarstwa rolnego to realne oszczędności pieniędzy oraz bezpieczeństwo energetyczne.
https://solcity.pl/wp-content/uploads/2023/07/monitoring2.webp
Serwis i monitoring
Oferujemy usługi serwisowe i monitoringu nie tylko dla naszych instalacji, ale także dla tych zrealizowanych przez innych dostawców.

Poznaj wszystkie koszty fotowoltaiki dla Firm

Projektowanie instalacji, montaż i serwisowanie oferowanych przez nas paneli fotowoltaicznych dla Firm,
to integralna część kompleksowej usługi.

Dofinansowanie na Fotowoltaikę dla Firm w 2023 r.

Nasi specjaliści znajdą najlepsze rozwiązanie wsparcia finansowego dla Twojej inwestycji, pomogą Ci pozyskać dofinansowanie i przeprowadzą przez wszystkie związane z tym formalności
Program energia Plus
Aatrakcyjne pożyczka dla firm na instalacje fotowoltaiczne o kwotach od 500 tys. zł do 300 mln zł. Istnieje możliwość dofinansowania do 50% kosztów kwalifikowanych.
Gwarancja Biznesmax
Jest to dopłata udzielana do wysokości 80% kredytu, maksymalnie 2,5 mln euro przez Fundusz Gwarancyjny na spłatę kredytu zaciągniętego m.in. na fotowoltaikę.
Leasing na fotowoltaikę
Zapłać ratę leasingową, a nie rachunek za prąd. W naszym zespole mamy eksperta ds. finansowych, który przedstawi Ci aktualną ofertę leasingową od różnych dostawców.

Pomożemy Ci pozyskać dofinansowanie do Fotowoltaiki!

Zadzwoń do nas, a nasz ekspert odpowie na kilka pytań i przekaże Ci potrzebne informacje na temat
pozyskania dofinansowania na fotowoltaikę

Zobacz nasze Opinie

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą firmy SolCity. Sprawdź opinie naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań aby wszystkie były pozytywne.

Napisz do nas

WYCENA INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ NA EMAIL
SZYBKI KONTAKT TELEFONICZNY
GODZINY PRACY
Poniedziałek - Piątek 8.00 - 18.00, Sobota: 8.00 - 15.00
Niedziela i święta: Zamknięte
LOKALIZACJA
Białystok Montaże realizujemy w całym woj. podlaskim.

Formularz kontaktowy